-=-=-=-=- NIEOFICJALNA   STRONA   DOMOWA   POLSKIEGO   KRĘGU   TĘCZOWEJ   RODZINY -=-=-=-=- wersja trzecia poprawiona -=-=-=-=- WSPÓŁAUTORZY strony : projekt i wykonanie pierwszej wersji : JAREK Krasnostawski -=- tłumaczenia z języka angielskiego : ELIZA , Ewa STOPA , PSZCZÓŁKA , OLA z Północy -=- uzupełnienia dla pierwszej wersji : Adaś BERET i KUBA -=- wykonanie drugiej wersji oraz grafika : Jego Kolczastość JEŻ Pierwszy Galicyjski -=- dobre rady i ciepłe słowa wsparcia : BASICA Nowolimska i Przyjaciele -=- Wszystkim serdeczne podziękowania za pomoc i wspópracę przekazuje Webmaster Jeż :-) -=-=-=-=-
-=-=-=-  RAINBOW FAMILY in Poland -=-=-=-

Nasze  Wirtualne  Centrum  Informacyjne
.............................................................................

Gathering Rainbow Family w MAROKU !


Właśnie nadeszło zaproszenie na Zgromadzenie Teczowej Rodziny w Maroku, które rozpocznie się z najbliższym nowiem Księżyca - czyli od 7go lutego 2008 roku. Zaproszenie jest w języku angielskim, zawiera między innymi opis drogi dojazdu, a podpisało się pod nim następujące Rodzeństwo : Silvana, Agnes, Ieva, Alain, Thierry, Manu, Mathieu, Arnaud, Peter, David.
 

Zainteresowanych tematem proszę o wysłanie e-maila na skrzynkę Rodziny, lub na osobisty adres webmastera tej strony - a wtedy odeślemy wyżej wymienione zaproszenie na adres nadawcy.

Dalsze   plany : 


Jak chodzi o kolejne lokalne Zgromadzenie to zobaczymy się ponownie w maju 2008 roku, na pograniczu Bieszczad i Beskidu Niskiego. Zdjęcia z wcześniejszego spotkania w tymże miejscu można obejrzeć klikając wybraną ikonę po prawej stronie kolumny. Był to rok 2006, i piąte takie spotkanie - jakie corocznie organizujemy tam podczas majowej pełni. Miło nam było gościć wtedy Rodzeństwo z Niemiec, Czech i Belgii. Gathering obfitował w liczne wydarzenia, oraz był wzbogacony o ciekawe warsztaty (z gry na instrumentach, ze znajomości kalendarza Majów, z praktyk oddechowo - medytacyjnych itd).
 
Informacja o dokładnym terminie tego wiosennego Zgromadzenia ukaże się tutaj na stronie - gdy tylko uzyskamy pozytywne potwierdzenie od gospodarzy terenu.

Wcześniejsze  wydarzenia : 


W dniach od 17.06 do 14.07.2007 roku bieszczadzkie ostępy dały gościnę lokalnemu Zgromadzeniu Tęczowej Rodziny. Formą tego spotkania był "Reterat" - co oznacza że dążyliśmy tam do oczyszczenia naszych ciał i umysłów. Dlatego na ten czas zrezygnowaliśmy z niezdrowej żywności, używek, elektroniki, chemii oraz innych niekorzystnych oddziaływań. Pragniemy tutaj podziękować fundacji "San Tribe" - która już nie po raz pierwszy życzliwie udostępniła nam teren znajdujący się pod jej opieką. Miłym akcentem było przybycie wielu nowych osób, tak więc witamy Was w Rodzinie i zapraszamy na kolejne Zgromadzenia.

Łącznie w 2007 roku Tęczowa Rodzina trzykrotnie zapraszała na swoje Zgromadzenia na terenie Polski (przy czym dwa z nich miały opisaną wyżej formę "Retreat"). Nie będzie przesadą stwierdzenie że w porównaniu z ubiegłymi latami jest to pozytywny, zauważalny rozwój.
 
Ciekawym wydarzeniem był też coroczny sierpniowy zlot w pewnym małym miasteczku na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej. Mimo że nie jest to stricte Zgromadzenie Rodziny Tęczy - to udało nam się tam wnieść nieco tęczowego klimatu. Tak więc po raz pierwszy w historii tych zlotów pozornie dotychczas niemożliwa tam odpowiedzialność za wspólne działanie stała się faktem. Zorganizowaliśmy na polu namiotowym sprawną segregację śmieci (która zresztą wprawiła w niezłe zakłopotanie nieprzygotowane na to służby komunalne). Wyszliśmy też z muzyką na rynek miasta, a zaimprowizowany tam koncert dostarczył sporo uciechy nie tylko samym jego uczestnikom. Władze gminy przychylnie zaakceptowały nasze inicjatywy - a przecież pamiętne to czasy gdy kiedyś nasza obecność była przez nich postrzegana jako kłopotliwa. Mieliśmy także możliwość stworzenia w trakcie zlotu tęczowo-rodzinnej strefy plemiennej, funkcjonującej w oparciu o Magic Hat i o wspólne ognisko. Znaczącym wydarzeniem było też okazjonalne utworzenie Kręgu, połączone z misterium Mantry OM - podczas wycieczki do miejsca po dawnej, prasłowiańskiej świątyni.
 
Piszący te słowa pragnie wyrazić swe zdanie że wszystko to w sumie zaprezentowało nasz potencjał do wspólnego, efektywnego działania, a także do tworzenia pozytywnych energii. Taki wizerunek Rodziny mógł zachęcić nowe osoby do licznego przybycia na to ostatnie w tym roku, jesienne Zgromadzenie. No i oby tak dalej, a Miłość i Światło niechaj nas prowadzą :)

Godne odnotowania zdarzenie miało miejsce podczas narady "Council Vision" na tegorocznym Europejskim Zgromadzeniu, które tym razem odbywało się w Bośni. Otóż Rodzeństwo z Izraela podzieliło się swoją wizją - aby kolejny Europejski Gathering Rainbow Family zorganizować u nas w Polsce. Co prawda w końcu przeszła inna propozycja, ale czy nie warto byłoby się zastanowić : co jeszcze możemy zrobić jako potencjalni gospodarze, abyśmy to my mogli kiedyś zaprosić Rodzinę do naszego kraju ?

Ogłoszenia, uzgodnienia  itp : 


   Opiekun niniejszej strony zwraca się do osób, które w latach 1991 i 1992 były obecne na tych Europejskich Gatheringach Rainbow Family - jakie wtedy odbywały się w Polsce. Miło byłoby chociaż odnowić kontakt albo może nawet znowu się spotkać po latach. Tak więc jeśli ktoś w Was tutaj trafi to proszę : pozostawcie swój ślad na Tęczowej Księdze Gości, wraz z jakimś namiarem.

 Najświeższe informacje są zawsze na Księdze Gości oraz na Forum. Tak więc zachęcam do odwiedzania tych miejsc, ponieważ wszelkie nowe ogłoszenia i bieżące wieści w pierwszej kolejności pojawiają się właśnie na tych podstronach.

  Wobec powracających pytań - dotyczących fotografowania zamieszczam to oto wyjaśnienie :
 
Na tych Zgromadzeniach Tęczowej Rodziny - które przyjmują formę "Retreat" przejęliśmy konsensus już wcześniej stosowany : nie będziemy wtedy używać urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku. Tak więc Rodzina przeprasza wszystkich zainteresowanych fotografowaniem, filmowaniem, nagrywaniem itp. oraz zaprasza ze sprzętem na wszelkie inne formy spotkań - tam gdzie to uzgodnienie nie ma zastosowania.

Niniejsza Nieoficjalna Strona Domowa ma w swoim założeniu reprezentować CAŁĄ wspólnotę Tęczowej Rodziny w Polsce, nie zaś jakąś wydzielona grupę osób, związanych z jednym konkretnym miejscem lub regionem. Natomiast co do Stowarzyszenia Arte Unite z siedzibą w Grabówce - to posiada ono na intrenecie swoją własną, odrębną stronę domową. Można z tej strony wejść na ich forum dyskusyjne, albo wysłać e-mail. Adres owej strony dostępny jest w dziale "Linkownia".
 
Pamiętajmy też, że żadna osoba nie reprezentuje całej Rodziny. Choć myślimy o sobie jako całości to wypowiadamy się zawsze w swoim imieniu. Jesteśmy bowiem jak kolory tęczy : będąc jednością - jesteśmy zarazem bardzo różni.


 

Pozdrawia i do współpracy przy aktualizacji
naszej domowej strony zaprasza jej opiekun
 
Jego Kolczastość JEŻ   / web - focalizer /